Baykuşlu Takvim 2021

Merhabalar,

Zorlu bir biçimde devam eden 2020 yılının son günlerini yaşıyoruz. Şimdiden her birimize, gezegenimize ve her bir canlıya sağlıklı ve huzurlu bir yıl diliyorum. Geçtiğimiz yıl “Kuşlu Takvim” adını verdiğim çalışmayla, çizimlerimi bir araya getirmiş ve bir masa takvimi hazırlamıştım. Bu yıl da, bir gelenek haline getirmek istediğim bu çalışmamı “Baykuşlu Takvim” ile devam ettirmeye karar verdim. Büyük bir kısmı henüz kimsenin görmediği yeni ve daha önce paylaştığım çizimlerimle şekillendirdiğim takvim artık hazır ve masalarınızda size eşlik etmeyi bekliyor.

Sipariş vermek isteyenler için bilgiler şöyle;

1. Takvimin fiyatı, gönderi masrafları da bana ait olmak üzere 45 TL.
2. Tüm takvimler, karbon emisyonunu minimuma indirmek, kargo çalışanlarının yükünü azaltmak ve salgın riskini en aza indirgemek adına eski, etkili ve daha az çevresel etki yaratan posta yoluyla mektup şeklinde gönderilecek.
3. Satın almak isteyenler, Ad-Soyad, Adres bilgileri ve toplam istenilen takvim sayısını tora.benzeyen@gmail.com adresine e-posta göndermeleri gerekiyor. Gönderimler 15 Aralık ve 22 Aralık olacak şekilde iki kez gerçekleşecek. Sonraki bir tarihte sipariş verenler için postalama yılbaşı sonrası gerçekleşecek. Gönderici ücreti, takvim ücreti içerisine dahil. Gönderilerinizle ilgili sorun yaşamamak adına lütfen adres bilgilerinizi açık ve eksiksiz gönderiniz.
4. Ödemeler, EFT/Havale yoluyla gerçekleşecek.

Alıcı: Salih Tora Benzeyen
IBAN (İş Bankası) : TR68 0006 4000 0014 4004 5644 86

Sağlıklı ve kuşlu bir yıl dileğimle!